ROK SZKOLNY 2013/2014
Laureaci Szkolnego Konkursu
"Z TABLICZKĄ ZA PAN BRAT" dla klas trzecich 2014r
.


1 miejsce: Marek Binkiewicz kl. IIIb
2 miejsce: Mateusz Zieliński kl. IIIb
3 miejsce: Julia Chechłacz kl. IIIc
4 miejsce: Krzysztof Czyżewski kl. IIIc
5 miejsce: Jan Kocerba kl. IIIa


Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!




Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English Master



kategoria klas drugich:

I miejsce - SP nr 2: Sandra Jastrzębska, Jakub Gryszkiewicz, Filip Szymański
II miejsce – SP nr 1: Przemysław Rybkiewicz, Barbara Gwiazda, Maksymilian Skiba
III miejsce – SP nr 4: Julia Wylot, Martyna Szewczyk, Nina Jarkiewicz

kategoria klas drugich:

I miejsce – SP nr 2: Oliwia Iwańska, Jakub Sobota, Kacper Tymiński
SP nr 4: Wojciech Nyc, Alicja Ziółek, Fryderyk Wojtachnik

II miejsce – SP nr 1: Katarzyna Koguciuk, Maciej Hadała, Aleksandra Ulejczyk




ENGLISH MASTER 2014


Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas Drugich i Trzecich

Laureaci etapu klasowego na poziomie klas III

1. Kacper Tomczyk
2. Jakub Kowalczyk
3. Sebastian Siurnik
4. Mateusz Zieliński
5. Szymon Seroczyński
6. Joanna Czułada
7. Alicja Ziółek
8. Wojciech Nyc
9. Kamil Casildo

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Laureaci Międzyszkolnego Konkursu na opowiadanie bajek, baśni i legend pod hałem
"Opowiem Ci bajkę..."
2014r.

klasy II:
1 miejsce Lidia Wojtkowska
2 miejsce Nina Jarkiewicz

klasy III
1 miejsce Izabela Podgórska

Wyróżnienia:
Jakub Kowalczyk
Justyna Mentrak

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Laureaci Szkolnego Konkursu Historycznego "Moja Szkoła i Jej Patron"


klasy IV:
1 miejsce Tusiewicz Monika 23 punkty
2 miejsce Janicka Martyna 17 punktów
3 miejsce Czajkowski Krzysztof 14 punktów

klasy V:
1 miejsce Caban Alicja 22 punkty
2 miejsce Moczarska Zofia 19 punktów
3 miejsce Głosek Anna 18 punktów

klasy VI:
1 miejsce Wolski Mateusz 16 punkty
2 miejsce Jastrzębski Paweł 15 punktów
3 miejsce Mularczyk Piotr 14,5 punktów

Laureatom serdecznie gratulujemy!



Laureaci III Międzyszkolnego Konkursu ortograficznego "Mistrz Ortografii"


kategoria klas drugich:

3 miejsce Robert Lipiński


kategoria klas trzecich:

2 miejsce Izabela Podgórska
3 miejsce Mateusz Zieliński


Laureatom serdecznie gratulujemy!



Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"


W etapie miejskim nagrodzonych i wyróżnionych zostało 14 uczniów naszej placówki,z czego dwoje awansowało do etapu wojewódzkiego:

Michał Włoszczuk z klasy IIIc
Natalia Szyszko z klasy IVc.

Oto lista pozostałych nagrodzonych:

1. Karol Nowakowski kl.Ia
2. Antonina Malinowska kl.IId
3. Michał Czajkowski kl. IId
4. Katarzyna Jaruga kl. IId
5. Daria Sikora kl.IIc
6. Jakub Jankowski kl.IIc
7. Lidia Wojtkowska kl.IIc
8. Justyna Mentrak kl. IId
9. Martyna Janicka kl.IVa
10. Alicja Kłosińska kl. IVb
11. Gabriela Podgórska kl. IVc
12. Zofia Moczarska kl. Vb

Laureatom serdecznie gratulujemy!



Laureaci IV Międzyszkolnego Konkursu
"SUDOKU" 2014 r.



kategoria klas pierwszych:

1 miejsce Zuzanna Dudzińska
2 miejsce Paweł Zaleśny
3 miejsce Emilia Brzyska

kategoria klas drugich:

1 miejsce Kacper Banasik kl. 2a
2 miejsce Anna Godlewska kl. 2b

kategoria klas trzecich:

1 miejsce Mateusz Zielinski kl.3b
2 miejsce Julia Chechłacz kl. 3c



Laureatom serdecznie gratulujemy!



COPYRIGHTS Iwona Szczęch, Anna Borecka